O firmie

Poznaj Metallko

Już ponad 36 lat aktywnie działamy na rynku systemów ogrodzeniowych. Jako producent nowoczesnych ogrodzeń oferujemy produkty, które są odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się i wymagającego rynku.
Możemy śmiało stwierdzić, że nasza oferta jest w pełni dostosowana do oczekiwań naszych klientów.
Nasza misja
Misją naszej firmy jest dostarczenie klientom – zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym – produktów najwyższej klasy, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Wiedząc jak ważne jest indywidualne podejście, na każde ze zleceń patrzymy jednostkowo. Klienci korzystający z naszych produktów i usług mają gwarancję otrzymania produktów doskonałej jakości, które będą im służyć przez wiele lat. Nawiązując z nami współpracę zyskasz nie tylko nowoczesny, wytrzymały i estetyczny produkt, ale również fachowość obsługi przez osoby, które lubią i doskonale rozumieją swoją pracę.
Idea i motywacja
Dlaczego akurat systemy ogrodzeń? Ideę produkcji i późniejszego montażu systemów ogrodzeń trafnie oddaje przysłowie „potrzeba matką wynalazku”. Odpowiadając na potrzeby zgłaszane przez rynek, ponad 30 lat temu postanowiliśmy założyć firmę, która wyjdzie naprzeciw oczekiwań klientów i da im możliwość wyboru ogrodzenia idealnego. Przez długi czas naszej działalności stale rozwijamy swoje umiejętności doskonaląc się, szkoląc i śledząc rynkowe trendy.

Firma w liczbach

lat na rynku

wykonanych zleceń

krajów, z jakich
są nasi klienci

tyle drutu
zużywamy rocznie

Jeżeli szukasz nie tylko produktu najlepszej jakości,
ale i rzetelnej obsługi popartej profesjonalnym doradztwem, dobrze trafiłeś!
Możesz być pewien, że w maksymalnym stopniu spełnimy Twoje oczekiwania!